užas!
Teška saobraćajna nesreća u Crnoj Gori: Ukrajinac se zakucao u vozilo iz pratnje Milojka Spajića, ima povređenih!
Ukrajinac prešao u suprotnu traku, pa se zakucao u vozilo
Trojica policajaca koja su pratili premijera Crne Gore Milojka Spajića povređena su u saobraćajnoj nesreći u mestu Skrbuša, na putu Mateševo–Kolašin.
Uprava policije je saopštila da Spajić, štićeno lice, nije bio u vozilu sa povređenim policajcima, već u drugom vozilu iz pratnje.
Potvrđeno je da su policajci zadobili teške povrede, ali da nisu životno ugroženi.
Ukrajinac prešao u suprotnu traku, pa se zakucao u vozilo
Nesreća se dogodila oko 16:30 časova, a drugim vozilom, „BMW“ sa stranim registarskim tablicama, upravljao je V.S. (21) iz Ukrajine.
- Na osnovu do sada preduzetih radnji i prikupljenih informacija, sumnja se da se saobraćajna nezgoda dogodila kada je ukrajinski državljanin, koji je upravljao automobilom marke BMW, krećući se regionalnim putem R-13 od Podgorice ka Kolašinu, na delu puta gde postoji puna uzdužna, odnosno neprekinuta, linija, iz razloga koji su za sada neutvrđeni, prešao u suprotnu traku i došlo do kontakta prednjeg dela vozila sa prednjim delom službenog vozila iz pratnje štićenog lica, koje se kretalo iz pravca Kolašina ka Podgorici - saopštila je policija.
Dodaje se da je u nesreći učestvovalo službeno vozilo marke Mercedes, prvo vozilo u pratnji štićenog lica, kojim je u trenutku nesreće upravljao policajac M.K. U vozilu su se nalazila još dva policajca.
Sva trojica policajaca su zadobila telesne povrede i pružena im je medicinska pomoć.
"Napominjemo da se štićeno lice nije nalazilo u pomenutom vozilu, već u drugom vozilu iz pratnje. Nakon završetka istrage i preduzimanja svih zakonom propisanih mera i radnji, Uprava policije će blagovremeno obavestiti javnost o okolnostima ovog događaja“, saopštila je policija.
Bonus video:
(Espreso/Blic/Prenele Espreso vesti)
Uz Espreso aplikaciju nijedna druga vam neće trebati. Instalirajte i proverite zašto!





